Stiilinädal

30.01-03.02.2023 toimus koolis stiilinädal.

Stiilinädalale eelneval nädalal oli kõigil õpilastel võimalus esitada oma ideed eelseisva nädala väljakutseteks huvijuhile. Toredaid ideid tuli kuhjaga.

Sel nädalal sai katsetada oma loovust ja julgust tavapärasest erinevalt riietuda. Kogu stiilinädal tekitas paljudele elevust. Oli toredaid õpilasi, kes võtsid osa terve nädala vältel ja olid väga stiilipuhtad.

Suur aitäh Merily, Mait, Rosanna ja Viola. Neljal päeval osalesid Marten, Robin, Annabel. Kolmel päeval olid endale väljakutse teinud Linda, Mathias, Ann- Kristin, Mariette, Sandra, Vanessa ja Robin. Toredad osavõtjad olid veel Lukas, Kristel, Timofei, Art, Reno, Karl, Madis, Rocco. Suur kummardus kõigile osalenud õpilastele, õpetajatele ja kaasaelajatele.
Esmaspäev, 30.01 – teemaks: kotivaba päev. Sellel päeval oli kõigil võimalus jätta oma koolikott koju ja võtta asjad kaasa millega tahes. Toredaid ja leidlike ideid jagus kuhjaga.
Teisipäev – 31.01 – printsessid ja piraadid. Kooli oli tulnud sellel päeval ilusaid printsesse ja võis kohata salapäraseid piraatete. Kaunite kleitidega printsessideks olid muutunud õpetaja Gerli ja Margit.
Kolmapäev, 01.02 – Sünnipäev. Sel päeval oli võimalus kõigil särada, sest sünnipäev on tore päev, mis ei ole iga päev.
Neljapäev, 02.02 – täpid, triibud. Sellest päevast võttis osa kõige rohkem õpilasi ja riietusid vastavalt teemasse.
Reede, 03.02 – pidžaama, sussid ja kaisukarud. Tore oli näha, et kooli oligi tuldud otse voodist pidžaama ja kaisukaruga. Suure tõenäosusega mindi sinna ka otse tagasi.