Koolipere

Anne Aia 
anne.aia@kajamaakool.ee
klassiõpetaja

Anneli Kirspuu 
anneli.kirspuu@kajamaakool.ee
klassiõpetaja

Anu Kallas  
anu.kallas@kajamaakool.ee
klassiõpetaja-karjäärikoordineerija

Aurika Komsaare 
aurika.komsaare@kajamaakool.ee
inglise keel

Ene Jaaniste 
ene.jaaniste@kajamaakool.ee
eesti keel, kirjandus, ajalugu

Gerli Erdmann 
gerli.erdmann@kajamaakool.ee
klassiõpetaja, õpiabi õpetaja

Heidi Sild  
heidi.sild@kajamaakool.ee
informaatika

Jaan Urgas 
jaan.urgas@kajamaakool.ee
matemaatika

Kadri Laanemaa 
kadri.laanemaa@kajamaakool.ee
klassiõpetaja-eripedagoog
lapsehoolduspuhkusel

Kärdy Pang  
kardy.pang@kajamaakool.ee
inglise keel

Margit Odar  
margit.odar@kajamaakool.ee
klassiõpetaja

Marika Rohtsaar  
marika.rohtsaar@kajamaakool.ee
muusika

Marika Tulupova  
marika.tulupova@kajamaakool.ee
geograafia, bioloogia, loodusõpetus, vene keel

Raivo Otsepp  
raivo.otsepp@kajamaakool.ee
kunst ja tehnoloogia

Riina Maitus 
riina.maitus@kajamaakool.ee
klassijuhataja, kunst, käsitöö

Simmo Sirel  
simmo.sirel@kajamaakool.ee
kehaline kasvatus, rütmika, elu-ja olustikuõpe

Terje Isok
terje.isok@kajamaakool.ee
klassiõpetaja-eripedagoog

Urve Gonjak 
urve.gonjak@kajamaakool.ee
abiõpetaja

Õnne Kraus 
onne.kraus@kajamaakool.ee
abiõpetaja, pikapäevaõpetaja

Ülle Joosing 
ulle.joosing@kajamaakool.ee
klassiõpetaja

Merit Udusalu
telefon  53488068
e-post: merit.udusalu@sakuvald.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Tugispetsialistid nõustavad nii õpilasi, õpetajaid kui ka vanemaid.
Vastuvõtu aeg on eelneval kokkuleppel

Annika Tammik
logopeed
e-post: annika.tammik@kajamaakool.ee
telefon 6 719 610

Inga Lilienberg
sotsiaalpedagoog
telefon 56666246
e-post: inga.lilienberg@kajamaakool.ee

Kaire Veedla
tugitöötaja
kaire.veedla@kajamaakool.ee

Lilian Voog
tugisüsteemi juht/HEV õppe koordineerija
telefon 53069596
e-post: lilian.voog@kajamaakool.ee

Merike Ots
koolipsühholoog
e-post: merike.ots@kajamaakool.ee
telefon 57444321

Terje Isok
eripedagoog
e-post: terje.isok@kajamaakool.ee
telefon 6 719 610

Külli Rauam
juhiabi, raamatukoguhoidja
telefon  53308711
kylli.rauam@sakuvald.ee

Maria Saarna
huvijuht

Märilin Joosing
haridustehnoloog
marilin.joosing@kajamaakool.ee

Piret Laast
majaperenaine
telefon 6719610, 51994340
piret.laast@sakuvald.ee