Neljanda advendiküünala süütamine

Neljanda advendiküünla süütas 8. klassi õpilane Greete, kes valmistas ette lugemiseks jõulujutu 1. -2. klassi väikestele kuulajatele. Luuletustega astusid üles õpetaja Anne ja õpilased Siret ja Kert-Kristjan.

Üllatus oli suur, kui saali astus jõuluvana, kes tuli kohale piparkoogi lõhna peale. Jõuluvana sooviks oli teada, kuidas õpilased on jõulupeoks ettevalmistunud ja nii lauliski koolipere jõuluvanale õpetaja Marika juhendamisel kaks jõululaulu “Läbi lume sahiseva” ja “Tiliseb, tiliseb aisakell”. Tuli välja, et peame veel harjutama neljapäevaseks jõulupeoks. Jõuluvana palvel said head soovidki kirja pandud nii õpilaste kui ka õpetajate poolt. Suured tänud 8. klassi õpilasele Gregorile, kes üllatas meid kõiki jõuluvana osatäitmise eest! Jõuluvana oma suures lahkuses jagas kõigile ka maiustusi.

Jääme kõik ootama neljapäevast jõulupidu ja algavat koolivaheaega!