Kajamaa Kool otsib oma meeskonda tegusat ja innovaatilist arendusjuhti

Arendusjuhi peamised ülesanded on:

• juhtida muutusi koolis ja olla kooli arendustegevuste üks eestvedajatest;
  • arengukava koostamine ja selle täitmise jälgimine;
  • sisehindamise läbiviimine;
  • kooli õppekava muutmise eestvedamine koostöös juhtkonnaga;
  • täiend- ja sisekoolituste kava koostamine ning koolituste korraldamine koostöös juhtkonnaga;
  • siseriiklike ja rahvusvaheliste projektide leidmine ning nende eestvedamine;
  • värbamisprotsessis osalemine ja koolile sobivate töötajate leidmine;
  • koostööpartnerite, sponsorite, sõpruskoolide ja teiste organisatsioonide leidmine.

Ootame, et Sul oleks magistrikraad kasvatus -või sotsiaalteaduste valdkonnas või oled seda omandamas ning Sul on head teadmised hariduslike erivajadustega õpilaste õppekorraldusest ja Eesti haridussüsteemist. Kasuks tuleb eelnev töökogemus haridusvaldkonnas.

Oled avatud meele ja positiivse ellusuhtumisega, Sul on väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Oled hea suhtleja ja meeskonnamängija. Sul on kõrge pingetaluvus-ja enesejuhtimisoskus.

Pakume Sulle koostöist ja ühtehoidvat ning toetavat koolipere, kes on lahendustele orienteeritud ja uuendusmeelne. Võimaldame Sulle tervisekompensatsiooni ja osalist sõidukulu hüvitamist ning paindlikku tööaega.

Tekkis huvi? Anna endast meile märku aadressil kajamaa.kool@sakuvald.ee

Saada kandideerimiseks hiljemalt 08.maiks oma CV ja haridust tõendavad dokumendid ning motivatsioonikiri või video “Minu tegevused ja tugevused Kajamaa Kooli arendusjuhina”