Õpetajate päev Kajamaa Koolis! 

Meie kooli õpetajate päev oli täis üllatusi ja rõõmu. Alustasime 5. oktoobril saalis õpilaste poolt korraldatud etteastega, jagasime ka tänukirju ja helkureid sügisnäitusel osalejatele. 

6.oktoobri hommikul toimus pidulik aktus, kus direktor Merit andis juhtimise üle selleks päevaks ametisse määratud uuele direktorile Greetele. Samal päeval said kõik 9. ja 8. klassi õpilased olla õpetajate kingades ning  täname lapsevanem Angelat, kes andis inglise keelt. 

Õpetajatele korraldati moodullinnakus mitmeid üllatusi, sealhulgas viktoriin, sarnasuste test ja “Just Dance”. Loodusspa õpitoas valmisid kehakoorijad. Õpetajad said ka valmistada endale käeehte. Toitlustuse eest hoolitses teenusepakkuja Nautlejad, kes katsid õpetajatele maitsva laua. Kringlid ning tordi valmistas Joosu ja Liisu Leivatuba. 

Õhtul toimus meie õpetajate päeva vastuvõtt Lauluväljaku klaassaalis. Kajamaa Kooli õpetaja Marika Tulupova sai valla teenetemärgi 15 aasta pikkuse töö eest Kajamaa Koolis. Valla poolt tunnustatud said ka Terje Isok suurepärase eripedagoogilise töö eest, Annika Tammik  tublide tulemuste eest õpilaste keelelise arengu toetamisel ja Kati Klippberg pikaajalise ja mitmekülgse õppe läbi viimise eest individuaalõppe õpilastele. 

Suur aitäh kõigile, kes selle erilise päeva võimalikuks tegid! Õpetajate päev Kajamaa Koolis oli tõeliselt meeldejääv ja tunnustusrikas.