Ohutuspäeva meenutused

Kajamaa koolipere meenutused 25. septembril toimuvast ohutuspäevast on elevad ja positiivsed. Räägiti politseikoerte meisterlikust jäljeajamisest, suitsutelgis keerulisest orienteerumisest, muljetati kiirabi-, tuletõrje- ja politseiautos käigust, naiskodukaitsjate läbi viidud mängust „Ole valmis“, maitsvatest kringlitest kohvikus ilusa ilmani. Lapsed said auhindu ja kingituseks päästja kiivri. Eriti hea meel oli 7.klassi õpilasel, kes võitis peaauhinnaks olnud tulekustuti.

Õpetajad jäid rahule kooli poolt ohutuspäevale antud väikese panusega- helkurite meisterdamise töötoaga. Kõik soovijad said omale disainida ja meisterdada helkuri. Rõõm oli näha, et helkurit peetakse vajalikuks!

Veelkord, suur-suur tänu Kohaliku Omaalgatuse Programmile ja Tõdva Vabatahtlikule Päästele, Tõdva ja Kajamaa külade aktiivsetele tegijatele, vabatahtlikele ja kutselistele päästjatele, korstnapühkijatele, naiskodukaitsjatele, kiirabi- ja politsei töötajatele, kes selle tegusa ja ülitähtsa päeva korraldasid ja läbi viisid!