Evakuatsiooni õppus

Eile, 2. novembril avastati Kajamaa Kooli õpetajate toas tulekahju. Tulekahjust andis märku tööle hakanud automaatne tulekahjusignalisatsioonisüsteem. Õpetajad koos õpilastega evakueerusid teist häirekella kuuldes kooli staadionile, mis on meie kooli evakuatsiooni kogunemiskoht.  

Õnneks oli siiski tegemist ettevõtte Tamrex Ohutuse OÜ korraldatud evakuatsiooni õppusega, mis õnnestus meil hästi, isegi ilm soosis õppust päikeselise kuiva hommikupoolikuga.  

Peale õppust osalesid koolitöötajad sisukal ohutuse koolitusel. Räägiti õppusel tekkinud parenduskohtadest ning kooli ümbruse muutunud olukorrast, sh lisandunud moodullinnakust. Saadi samuti teadmisi oma kodude ohutuse tarbeks. Näiteks korstna hooldusel tuleb meeles pidada, et tulease ei ole jäätmejaam ja korstna puhastamisel “rahvameditsiinile” lootma jääda ei tasu, ikka korstnapühkija on kindlam ja ohutum valik.  

Kutsume kõiki kontrollima kodudes suitsuandurite, vingugaasiandurite ja teiste ohutust tagavate andurite töökorda. Oleme tähelepanelikud ja hoolivad!