Astangu Kutseõppekeskuse infomessi külastus

16.märtsil toimus Astangu Kutseõppekeskuses HEV ehk haridusliku erivajadusega õppijate infomess. Meie kooli õpilastest osalesid seal 8. ja 9.klasside õpilased.

Saalis olid infot jagamas mitmed kutseõppeasutused üle Eesti, näiteks Viljandi Kutseõppekeskus, Vana Vigala Tehnika-ja Teeninduskool, Kopli Ametikool, Tallinna Teeninduskool, Järvamaa Kutseharuduskeskus, aga ka Tallinna Ülikool, Töötukassa ja erinevad noorteühendused, näiteks Noorte Capital MTÜ. Kõigi osalejate juures oli võimalik infot küsida ja sai enda teadmisi proovile panna. Hiljem toimus samas saalis ka Kahoot õppimisvõimaluste kohta.

Kõik soovijad said päeva jooksul osaleda töötubades: näiteks pagaritöökojas sai õppida, kuidas sõbrapäevasaia valmistada, puidutöötoas sai teha endale ise puidust magneti, oli võimalus osaleda IT õpitoas, mängida Workable mängu, osaleda käsitöö töötoas, külastada vaimse tervise tuba.

Kogu päev oli hästi korraldatud. Silmaringi laiendamiseks oli see päev kasulik ja meeldiv nii osalenud õpilastele kui õpetajatele. Kindlasti soovitame osaleda ka järgnevatel aastatel!

Osalenud õpetajad Anne, Riina ja Maria