Tööpakkumised

Kajamaa Kool on põhikool, mis asub Harjumaal Saku vallas looduskaunis kohas niitude ja põldude keskel.
Ootame oma meeskonda logopeedi, kes on loovad, kes väärtustavad igat õpilast, on hea suhtlemisoskusega ja valmis väljakutsuvaks tööks.

Kajamaa Kool otsib oma meeskonda logopeedi 0,5 ametikohtaga.

Otsime oma kooli inimest, kellel on logopeediline/ eripedagoogiline haridus ja soov olla meie kooli õpetaja, kes väärtustab iga last ning näeb neis meie tulevikku.

Sinu tugevad küljed on meeskonnatöö, enese arendamine, empaatia ja analüüsioskus.

Pakume Sulle suurepärast ja toetavat kollektiivi, enesetäiendamisvõimalusi ning võimalust kaasa lüüa kooli arenguplaanide loomisel.

Anna endast märku. Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saada e-postile kajamaa.kool@sakuvald.ee

Tagasi Üles