Tööpakkumised

Kajamaa Kool otsib oma meeskonda:

TUGISÜSTEEMI JUHT/HEV ÕPPE KOORDINEERIJA

Kui otsid väljakutseid pakkuvat tööd, ametit kus saad edukalt rakendada oma varasemaid kogemusi ja võimalust panustada kooli ja enda isiklikku arengusse, siis Saku vallas asuv Kajamaa Kool ootab oma meeskonda tugisüsteemi juhti/HEV õppe koordineerijat.

Tugisüsteemi juhi/HEV õppe koordineerija töö eesmärgiks on hariduslike erivajadustega õpilaste õppe ja arengu toetamiseks vajaliku koostöö korraldamine koolis ja väljaspool kooli.

Ootused kandidaadile

• kasvatusteaduste, sotsiaaltöö või psühholoogiaalane kõrgharidus (magistrikraad või selle omandamine);
  • teadmised töövaldkonda reguleerivatest õigusaktidest, hariduskorraldusest ning tugistruktuuridest;
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus eesti keeles;
  • soovitavalt juhtimiskogemus, meeskonnatööle orienteeritus ja avatus uuendustele;
  • empaatiavõime.

Kasuks tuleb

• eelnev töökogemus antud valdkonnas;
  • kaasaegsete metoodikate valdamine (uuenenud õpikäsitlus);
  • teadmised asjaajamise korrast ja oskus koostada ametlikke dokumente.

Omalt poolt pakume

• erialase täiendamise ja arenemise võimalust;
  • võimalust rakendada oma ideid ja ettevõtlikkust kooli tugisüsteemi arendamisel;
  • meeldivat kollektiivi;
  • puhkus 56 kalendripäeva;
  • põnevaid ühisüritusi.

Ära oota, vaid kandideerimiseks saada oma CV koos kaaskirjaga esimesel võimalusel e-posti aadressil kajamaakool@sakuvald.ee märgusõnaga  “Tugisüsteemi juht”

Ootame Sind tööle esimesel võimalusel!

Lisainfo: +372 5348 8068,
Merit Udusalu
direktor

– Logopeed 0,5 ametikohta

Ootame oma meeskonda Sind kui sa:
• soovid töötada hariduslike erivajadustega õpilastega;
• oled koostööd väärtustav;
• omad valmidust meeskonnatööks ja professionaalseks arenguks;
• oled hea suhtlemisoskusega ja pingetaluvusega;
• omad nõuetele vastavat kvalifikatsiooni.

Pakume Sulle meeldivat kollektiivi, vaheldusrikast tööd, enesetäiendamisvõimalusi.

Palume esitada elulookirjeldus, sooviavaldus ja haridust tõendavate dokumentide koopiad  e-postile kajamaa.kool@sakuvald.ee.

Ootame Sind tööle esimesel võimalusel!

Meie kooli kohta leiad rohkem infot kodulehelt http://www.kajamaakool.ee ja http://www.facebook.com/kajamaakool/

Tagasi Üles