Tööpakkumised

Kajamaa Kool otsib oma meeskonda õppealajuhatajat 0,5 ametikohaga.

Kajamaa Kool on põhikool, mis asub Harjumaal Saku vallas looduskaunis kohas niitude ja põldude keskel.

Ootame oma meeskonda õppealajuhatajat, kes:

• soovib korraldada õppetööd koolis, kus õpivad hariduslike erivajadustega õpilased;
  • tunneb haridusalast seadusandlust ja kooli õppekava arendamise protsessi;
  • on õpihimuline ja toetab iga õpetaja arengut ning loomingulisust;
  • väärtustab igat õpilast;
  • on hea suhtlemisoskusega ja loov;
  • omab valmidust meeskonnatööks ja professionaalseks arenguks;
  • on hea pingetaluvusega;
  • omab magistrikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni, õpetajakutset ning juhtimiskompetentse (võivad olla omandamisel).

Juhul kui sa kõikidele nimetatud kriteeriumitele ei vasta, siis võta ikkagi meiega julgelt ühendust, leiame koos võimaluse sinu professionaalset arengut toetada.

Kasuks tuleb eelnev juhtimisalane töökogemus haridusasutuses.

Pakume Sulle suurepärast ja toetavat kollektiivi, vaheldusrikast tööd, enesetäiendamisvõimalusi ning võimalust kaasa lüüa kooli arendamisel.

Konkursil osalemiseks palume esitada hiljemalt 27. detsembriks elulookirjeldus, sooviavaldus ja haridust tõendavate dokumentide koopiad  e-postile  kajamaa.kool@sakuvald.ee .

Ootame Sind tööle 01. jaanuar 2018.a

Meie kooli kohta leiad rohkem infot kodulehelt http://www.kajamaakool.ee ja http://www.facebook.com/kajamaakool/

Ootame Sind!

Kajamaa Kool võtab konkursi korras tööle:

LOGOPEED (0,5 ametikohta)

Otsime oma kooli inimest, kellel on logopeediline/ eripedagoogiline haridus ja soov olla meie kooli õpetaja, kes väärtustab iga last ning näeb neis meie tulevikku.

Sinu tugevad küljed on meeskonnatöö, enese arendamine, empaatia ja analüüsioskus.

Pakume Sulle suurepärast ja toetavat kollektiivi, enesetäiendamisvõimalusi ning võimalust kaasa lüüa kooli arenguplaanide loomisel.

Anna endast märku. Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saada e-postile kajamaa.kool@sakuvald.ee

Tagasi Üles