Koolipere

Direktor

Merit Udusalu telefon  53488068 e-post: merit.udusalu@sakuvald.ee Vastuvõtu aeg: teisipäeviti kell 15.00-16.00

Klassijuhatajad

Muu personal

Külli Rauam juhiabi raamatukoguhoidja telefon  53308711 kylli.rauam[ät]sakuvald.ee Piret Laast majaperenaine telefon 51994340, 6719610 piret.laast[ät]sakuvald.ee Margit Nurmeots-Oras huvijuht margit.oras[ät]kajamaakool.ee

Õpetajad

Terje Isok  terje.isok@kajamaakool.eeklassiõpetaja-eripedagoog Anu Kallas  anu.kallas@kajamaakool.eeklassiõpetaja-eripedagoog Ülle Joosing  ulle.joosing@kajamaakool.eeklassiõpetaja Kadri Laanemaa  kadri.laanemaa@kajamaakool.eeklassiõpetaja-eripedagoog Anneli Kirspuu  anneli.kirspuu@kajamaakool.eeklassiõpetaja Gerli Erdmann  gerli.erdmann@kajamaakool.eeklassiõpetaja Riina Maitus riina.maitus@kajamaakool.eeklassiõpetajakäsitöö Ene Jaaniste ene.jaaniste@kajamaakool.eeeesti keel kirjandusajalugu Aurika Komsaare aurika.komsaare@kajamaakool.eeinglise keel Marika Tulupova  marika.tulupova@kajamaakool.eegeograafiabioloogialoodusõpetusvene keel Marika Rohtsaar  marika.rohtsaar@kajamaakool.eemuusika Hasso Hirvesoo  hasso.hirvesoo@kajamaakool.eekeemia ja füüsika  Simmo Sirel  simmo.sirel@kajamaakool.eekehaline kasvatus Raivo Otsepp  raivo.otsepp@kajamaakool.eekunst ja tehnoloogia Heidi Sild  heidi.sild@kajamaakool.eeinformaatika Urve Read More

Tööpakkumine

Otsime õpetajat: Kajamaa Kool vajab oma meeskonda klassiõpetajat (eripedagoogi) – lapsehoolduspuhkusel oleva õpetaja asendaja. Kui Sul soov ja tahe tööd hariduslike erivajadustega õpilastega, oled paindlik ja positiivse ellusuhtumisega ning valmis uuteks ja põnevateks väljakutseteks, siis kandideeri kindlasti meie kooli. Otsime õpetajat:*III kooliastme riiklikul lihtsustatud õppekaval õppivate õpilaste klassiõpetaja (15 tundi);*I ja II kooliastme inglise keele Read More

Tagasi Üles