Koolipere

Juhtkond

Merit Udusalu direktor telefon  53488068 e-post: merit.udusalu@sakuvald.ee Vastuvõtu aeg: teisipäeviti kell 15.00-16.00 Evelin Lelov õppealajuhataja telefon 53069596 e-post: evelin.lelov@sakuvald.ee

Klassijuhatajad

Terje Isok 1 -2.klassi klassijuhataja Anu Kallas 3 -4.klassi klassijuhataja Ülle Joosing 3A, ja 5A klassi klassijuhataja Kadri Laanemaa 5. ja 5A klassi klassijuhataja Evelin Lelov  6.A klassi klassijuhataja Simmo Sirel 7. klassi klassijuhataja Triin Toomjõe-Zuts 8 ja 8.A klassi klassijuhataja Ene Jaaniste 9 ja 9.A klassijuhataja

Muu personal

Külli Rauam juhiabi raamatukoguhoidja telefon  53308711 kylli.rauam@sakuvald.ee Piret Laast majaperenaine telefon 51994340, 6719610 piret.laast@sakuvald.ee    

Õpetajad

Terje Isok  terje.isok@kajamaakool.ee klassiõpetaja Anu Kallas  anu.kallas@kajamaakool.ee klassiõpetaja Ülle Joosing  ylle.joosing@kajamaakool.ee klassiõpetaja Evelin Lelov  evelin.lelov@sakuvald.ee klassiõpetaja Kadri Laanemaa  kadri.laanemaa@kajamaakool.ee klassiõpetaja Triin Toomjõe – Zuts  triin.toomjoe@kajamaakool.ee käsitöö ja kunst Ene Jaaniste ene.jaaniste@kajamaakool.ee eesti keel kirjandus ajalugu Kärdy Pang kardy.pang@kajamaakool.ee 4-6.klassi inglise keel Agnes Paldre agnes.paldre@kajamaakool.ee  7-9.klassi inglise keel Jaan Pärnamets  jaan.parnamets@kajamaakool.ee matemaatika Marika Tulupova  marika.tulupova@kajamaakool.ee geograafia bioloogia Read More

Tagasi Üles