Koolipere

Direktor

Merit Udusalu telefon  53488068 e-post: merit.udusalu@sakuvald.ee Vastuvõtu aeg: teisipäeviti kell 15.00-16.00

Klassijuhatajad

Muu personal

Külli Rauam juhiabi raamatukoguhoidja telefon  53308711 kylli.rauam[ät]sakuvald.ee Piret Laast majaperenaine telefon 51994340, 6719610 piret.laast[ät]sakuvald.ee Margit Nurmeots-Oras huvijuht margit.oras[ät]kajamaakool.ee

Õpetajad

Terje Isok  terje.isok@kajamaakool.ee klassiõpetaja-eripedagoog Anu Kallas  anu.kallas@kajamaakool.ee klassiõpetaja-eripedagoog Ülle Joosing  ulle.joosing@kajamaakool.ee klassiõpetaja Kadri Laanemaa  kadri.laanemaa@kajamaakool.ee klassiõpetaja Riina Maitus riina.maitus@kajamaakool.ee klassiõpetaja käsitöö Ene Jaaniste ene.jaaniste@kajamaakool.ee eesti keel kirjandus ajalugu Aurika Komsaare aurika.komsaare@kajamaakool.ee inglise keel Marika Tulupova  marika.tulupova@kajamaakool.ee geograafia bioloogia loodusõpetus vene keel Marika Rohtsaar  marika.rohtsaar@kajamaakool.ee muusika Hasso Hirvesoo  hasso.hirvesoo@kajamaakool.ee keemia ja füüsika  Simmo Sirel  simmo.sirel@kajamaakool.ee kehaline Read More

Tööpakkumine

Kajamaa Kool ootab oma teotahtelisse, toetavasse ja toredasse kollektiivi*haridustehnoloogi Tööle asumise aeg on 16. august 2021Palume esitada avaldus ja elulookirjeldus koos haridust tõendavate dokumentide koopiatega aadressil kajamaa.kool@sakuvald.ee Täiendav info telefonil 53 48 8068 (Merit Udusalu, direktor) Kajamaa Kooli kohta leiab rohkem infot www.kajamaakool.ee või https://www.facebook.com/KajamaaKool    

Tagasi Üles