Koolipere

Juhtkond

Merit Udusalu direktor telefon  53488068 e-post: merit.udusalu@sakuvald.ee Vastuvõtu aeg: teisipäeviti kell 15.00-16.00 Evelin Lelov õppealajuhataja telefon 53069596 e-post: evelin.lelov@sakuvald.ee

Klassijuhatajad

Ülle Joosing 2. ja 2.A klass Anu Kallas 3. ja 3.A klass Kadri Laanemaa 4. klass Triin Korman 4.A ja 4.A klass Terje Isok   6. klass Triin Toomjõe-Zuts 6V. klass Marika Rohtsaar 7.-7.A. klass Ene Jaaniste  8. ja 8.A klass Piibe Tammemäe  9. klass Evelin Lelov  -9.A klass

Muu personal

Külli Rauam juhiabi raamatukoguhoidja telefon  53308711 kylli.rauam@sakuvald.ee Piret Laast majaperenaine telefon 51994340, 6719610 piret.laast@sakuvald.ee    

Õpetajad

Anu Kallas  anu.kallas@kajamaakool.ee klassiõpetaja karjääriõpetus Terje Isok  terje.isok@kajamaakool.ee klassiõpetaja Ülle Joosing  ulle.joosing@kajamaakool.ee klassiõpetaja Evelin Lelov  evelin.lelov@sakuvald.ee klassiõpetaja Kadri Laanemaa  kadri.laanemaa@kajamaakool.ee klassiõpetaja Triin Korman triin.korman@kajamaakool.ee klassiõpetaja-eripedagoog Triin Toomjõe – Zuts  triin.toomjoe@kajamaakool.ee käsitöö ja kunst Ene Jaaniste ene.jaaniste@kajamaakool.ee eesti keel kirjandus ajalugu Piibe Tammemäe piibe.tammemae@kajamaakool.ee kehaline kasvatus inimeseõpetus Jaan Pärnamets  jaan.parnamets@kajamaakool.ee matemaatika Hasso Hirvesoo  hasso.hirvesoo@kajamaakool.ee loodusõpetus füüsika keemia Marika Read More

Tagasi Üles